Ajuntament

Ajuntament

Seu electrònica Alcalde i regidors Tràmits i gestions Perfil del contractant Urbanisme Telèfons Enllaços Contacte Associacions

Turisme

Situació geogràfica Història Economia Climatologia Flora i fauna Com arribar Què visitar Què fer Gastronomia Guia comercial Allotjaments i restauració Tourist Info Galeries fotogràfiques

<<< Tornar a l'inici

Tràmits i gestions

Horaris d’atenció

Oficines municipals

Alcaldia:
Óscar Tena Garcia i Silvia Colom Monferrer
Correu-e: alcaldia@ajuntamentdevilafranca.es

Secretaria:
Rosa Maria Minguet Tomás (secretària, interventora)
Correu-e: vila@ajuntamentdevilafranca.es
Celina Julve Prades
Correu-e: secretaria@ajuntamentdevilafranca.es

Registre, informació i atenció al públic:
Amador Fabregat Barreda i Montserrat Zandalinas Fabregat
Correu-e: registre@ajuntamentdevilafranca.es

Intervenció:
Pedro Antonio Colom Igual i Lidon Gil Gil
Correu-e: intervencio@ajuntamentdevilafranca.es

Cultura:
Ana Querol Vicente
Correu-e: cultura@ajuntamentdevilafranca.es

Urbanisme:
Lidon Gil Gil
Correu-e: urbanisme@ajuntamentdevilafranca.es

Jutjat de pau:
Pedro Antonio Colom Igual Correu-e: jutjat@ajuntamentdevilafranca.es

Ubicació:
Av. del Llosar, 26 - 12150 Vilafranca
Telèfon: 964 44 10 04
Fax: 964 44 01 83
Correu-e: info@ajuntamentdevilafranca.es
Horari d’atenció al públic:
- De dilluns a divendres, de 8:00 a 15:00 h.
- Dissabte, de 10:00 a 13:00 h.

Arquitecta

Personal: Antonia Clerig Arnau
Ubicació: Av. del Llosar, 26 - 12150 Vilafranca
Telèfon: 964 44 10 04
Horari d’atenció al públic:
- Dilluns, de 12:00 a 14:00 h.
Correu-e: urbanisme@ajuntamentdevilafranca.es

Agent d’Ocupació i Desenvolupament Local (A.O.D.L.) de l’Ajuntament de Vilafranca

Personal: Guillem Monferrer Milian
Ubicació: C/ Sant Roc, 1 - 12150 Vilafranca
Telèfon: 964 44 14 32
Correu-e: info@ajuntamentdevilafranca.es
Horari d’atenció al públic:
- De divendres a dissabte, de 10:00 a 13:30 i de 16:00 a 19:00 h.
- Diumenge, de 10:00 a 13:30 h.

Agent d’Ocupació i Desenvolupament Local (A.O.D.L.) de l’Ajuntament de Vilafranca Mancomunitat Els Ports

Personal: Per Reula Julve
Ubicació: C/ La Bassa, 12 - 12150 Vilafranca
Telèfon: 964 44 03 06
Correu-e: aedl@elsports.es  
Horari d’atenció al públic:
- De dilluns a divendres, de 9:00 a 14:00 h.

Tràmits

Licencia de obras Llicència d’obres

Licencia de obras Instància

Descarrega l'Acrobat reader